Figuranten uit de Harry Potter films

Wat zou een film zijn zonder figuranten? Niks! En daarom vinden wij dat ook de figuranten uit de Harry Potter films (voor zover die bekend zijn natuurlijk) een plekje verdienen op deze site. Per film is er een overzicht gemaakt.

Harry Potter and the Philosopher's Stone
Ben Borowiecki – Jongen op de Wegisiweg
Jean Southern – Vrouw in de trein
Lukas Bennett – leerling
Paul Marc Davis – Geest van een ridder
David William James Elliott – Gryffindor Senior
Holly-Ann Filtness – leerlinge
Paul Grant – kobold
Derek Hough – leerling
Julianna Hough – leerlinge
Will Howes – leerling
Kieri Kennedy – kind in de dierentuin
Oliver Lavery-Farag – leerling
Lisa Osmond – kobold
Cath Peakin – leerlinge
Stefan Pejic – leerling
Amy Puglia – Zwerkbalspeelster
Nicholas Read – kobold
Richard Reid – Hoofdmonitor van Griffoendor
Miles Richardson – Man in wapenuitrusting op schilderij
Bianca Sowerby – leerlinge
Darren Tough – leerling
Bernadette Jane Vanderkar – leerlinge


Harry Potter and the Chamber of Secrets
Jenny Tarren – oude heks
Isabella Columbus – meisje in de boekwinkel
Peter O’Farrell – kleine man- Ochtendprofeet
Ben Borowiecki – jongen op de Wegisweg (Angus)
Violet Columbus – meisje met bloemen
Peter Taylor – man in een bewegend plaatje
Tony Christian – Zwerkballer van Zwadderich
David Massam – Zwerkballer van Zwadderich
David Churchyard – Wachter van Zwadderich
Brendan Columbus – jongen in de bieb
Robert Ayres – jongen in de bieb
Daisy Bates – bruinharige vrouw op een bewegend plaatje
David Tysall – Count on a moving picture
Les Bubb – lezer
Macéo Bhardwaj – leerling Zwadderich
Sean Cronin – tovenaar
Pamela Kempthorne – heks in de Verdonkeremaansteeg
Oliver Lavery-Farag – leerling
Nathan Lubbock-Smith – Hoofdmonitor
Ian Maden – forens
Terence McAuley – tovenaar
Christopher O’Shea – tovenaar
Amy Puglia – leerlinge


Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Abby Ford – jong kamermeisje
Bronson Webb – Zwadderaar
Kandice Morris – meisje 1
Sharon Sandhu – meisje 2
Annalisa Bugliani – moeder in een portret
Tess Bu Cuarón – baby in een portret
Violet Columbus – meisje met bloemen
Ekow Quartey – jongen 1
Rick Sahota – Jongen 2
Freddie Davies – oude man op portret
Ian Brown – man die in De Lekke Ketel een boek leest

Harry Potter and the Goblet of Fire
Philip Rham – Dooddoener
Olivia Higginbottom - Dooddoener
Ashley Artus – Dooddoener
Alex Palmer – Dooddoener
Paschal Friel - Dooddoener
Richard Rosson – Dooddoener
Sheila Allen – Heks van het Ministerie
Su Elliot - Heks van het Ministerie
Anne Lacy - Heks van het Ministerie
Flip Webster – Tovenaar van het Ministerie
David Sterne - Tovenaar van het Ministerie
Christopher Whittingham - Tovenaar van het Ministerie
Liam McKenna - Tovenaar van het Ministerie
Campbell Graham - Tovenaar van het Ministerie
Robert Wilfort – fotograaf van de Ochtendprofeet
Alan Watts – Assistent jurylid
Alex Argenti – tovenaar
Lasco Atkins – Zwerkballer
Jack Bagley – danser
Paul Davies - Dooddoener
Sarah Harrison – leerlinge
Daniel Larner – leerling van Griffoendor
Reece Mack – leerling van Zwadderich
Simpson McKendry – leerlinge van Beauxbaton
Phil Mulryne – Troy uit het Ierse Zwerkbal team
Andrew Osbourne – leerling
Jo Osmond – Zwerkbal supporter
Lisa Osmond – Zwerkbal supporter
Martin Owens-Cairns – leerling
Paije Richardson – tovenaar
John Sigurdson – Zwerkbal supporter
Jimmy Song – onhandige violist
Paul Vigrass – vader
Ian Whyte – lengte-dubbel voor Madame Mallemour
Siobhan Ellen William – leerling van Huffelpuf
Funda Önal – leerling Beauxbaton

Harry Potter and the Order of the Phoenix
Miles Jupp – Weerman van tv
Jamie Wolpert – krantenverkoper
Nicholas Blane – Bob
Ryan Nelson – enge jongen
Arben Bajraktaraj – Dooddoener in Azkaban
Michael Wildman – centaur
Peter Best – Dooddoener
Tav MacDougall – Dooddoener
Richard Trinder – Dooddoener
Poppy Carter – leerlinge van Zwadderich
Cliff Lanning – Edgar Bonkel
Ray Donn – Ministry of Magic’s Panel Member
Clive Elkington – leerling
Reshad Esmail - Ministry of Magic’s Panel Member
Neil Findlater - Ministry of Magic’s Panel Member
Sam Gaukroger – leerling
Rusty Goffe – kobold op het ministerie
Natalie Hallam – docent
Sarah Harrison – leerlinge
Chrisopther O’Shea – tovenaar
Paije Richardson – leerling
Lauren Shotton – leerlinge van Zwadderich
Tabatha St. Vincent – tovenaar
Nick Thomas-Webster – kardinaal
Siobhan Ellen Williams – lid van De Strijders van Perkamentus (Griffoendor)

Harry Potter and the Half-Blood Prince
Elarica Gallacher - serveerster
Ruby & Amber Evans – Twin Girls
Jack Pryor – magere jongen
Mark Lockyer – ober
Paul Ritter – Eldred Worple (was ooit een Slakker)
Joerg Stadler – mannelijke Inferi
Caroline Wildi – vrouwelijke Inferi
Paul Davies – Dooddoener
Ninette Finch – heks
Neil Findlater – docent
Elliott Francis – Slakker
David Hankinson – kantoormedewerker uit Londen
Teresa Mahoney – Sophie
Stephen Modell – tovenaar met veren
Ifeoma Oboko – leerlinge van Griffoendor
Yvonne Quenet – Dreuzel
Freddie Rose – zevendejaars student
Ben Shephard – vader op de Wegisweg
Tabatha St. Vincent – heks
Nina Voelker – Wendy Slinkhard
Simon John Wilson - Dreuzel

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 1
Eva Alexander – Serveerster
Ruby & Amber Evans – Twin Girls
Graham Duff – Dooddoener
Adrian Annis – Dooddoener
Emil Hostina – Dooddoener
Paul Khanna - Dooddoener
Richard Strange - Dooddoener
Anthony John Crocker - Dooddoener
Peter G. Reed - Dooddoener
Granville Saxton - Dooddoener
Judith Sharp - Dooddoener
Ashley McGuire - Dooddoener
Penelope McGhie - Dooddoener
Bob Yves Van Hellenberg Hubar - Dooddoener
Tony Kirwood - Dooddoener
Jon Campling - Dooddoener
Simon Grover - Dooddoener
Serena Catapano – Dooddoener
Sam Creed – Dooddoener
Paul Davies – Dooddoener
Daniel Tuite – medewerker van het Ministerie
George Potts – Kalende tovenaar
Rose Keegan – roodharige heks
Ned Dennehy – bange man
Daniel Hill – tovenaar
Samuel Roukin – Bloedhond
Augustina Amoa – Ouder
Charlotte Atkinson – Bloedhond
Martin Ballantyne – handlanger van Levenius Lorrebos
Greg Bennett – tovenaar van het Ministerie
Alison Cain – Glamorgana
Elliott Francis – Slakker, lid van Slakhoorns clubje
Sarah Jane O’Neill – Heks van het Ministerie
Ifeoma Oboko – Leerling
Toby Regbo – Jonge Albus Perkamentus
Paul Warren – Tovenaar van het Ministerie

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2
Graham Duff – Dooddoener
Anthony Allgood – bewaker bij Goudgrijp
Rusty Goffe – oude Goudgrijp kobold
Ian Peck – Dooddoener in de Zweinskop
Benn Northover - Dooddoener in de Zweinskop
Sian Grace Phillips – gillend meisje
Ruby & Amber Evans – Twin Girls
Philip Wright – reus
Gary Sayer- reus
Tony Adkins – reus
Penelope McGhie - Dooddoener
Peter G. Reed – Dooddoener
Judtih Sharp – Dooddoener
Emil Hostina – Dooddoener
Bob Yves Van Hellenberg Hubar – Dooddoener
Granville Saxton – Dooddoener
Tony Kirwood – Dooddoener
Ashley McGuire – Dooddoener
Jon Campling – Dooddoener in Goudgrijp
Karen Anderson – Goudgrijp kobold
Michael Aston – vader
Lauren Barrand – Goudgrijp kobold
Johann Benét – Dooddoener
Gioacchino Jim Cuffaro – vader
Paul Davies – Dooddoener
Ninette Finch – Augusta Lubbermans
Sean Francis George – vader
Matthew Hodgkin – leerling
Maxwell Laird – Goudgrijp kobold
Christina Low – Ravenklauw leerlinge
Sarah Lowe – tovenaar van het Ministerie
Lisa Osmond – Goudgrijp kobold
Keijo Salmela – Goudgrijp kobold
Arti Shah – Goudgrijp kobold
Glen Stanway – Dooddoener
Aaron Virdee – oudejaars Griffoendor
Amy Wiles – leerlinge van Zwadderich